Nowości 2013 rok

2013

2013-11-03

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Pradze (Czechy) - dzień drugi.  
W niedzielę nasza maleńka Stupor Mundi NAILAH THE GREAT uplasowała się na 2-gim miejscu w swojej klasie zdobywając dodatkowo RCAC, natomiast Stupor Mundi NORIN THE QUEEN stanęła na miejscu pierwszym z CAC. Sędziowała Soltesz Edith z Austrii.


2013-11-02

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Pradze (Czechy).  
Debiutująca na czeskich ringach wystawowych nasza Stupor Mundi NAILAH THE GREAT sprawiła nam wielką radość zdobywając w silnej i licznej stawce pierwsze miejsce w swojej klasie z CAC. 
Następnie dla potwierdzenia swojej klasy wywalczyła CACIB, 
tytuł "Zwycięzca Pragi", a na koniec została Zwycięzcą Rasy
Przez słowackiego sędziego Havelka Tibor została wybrana na najpiękniejszego charcika spośród 23 zgłoszonych! Dziękujemy za uznanie dla naszej kochanej NAILAH!2013-10-27

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu "ZWYCIĘZCA POLSKI". 
 Wspaniały występ naszych Dziewczyn: Stupor Mundi NAILAH THE GREAT startująca w klasie pośredniej otrzymała ocenę doskonała i lokatę drugą, a jej młodsza siostra Stupor Mundi XUXA ROYAL CHILD w klasie młodzieży wygrywając 1 miejsce uzyskała zaszczytny tytuł 
MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI !!!! 
Jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy pani sędzi Ewie Stolarskiej za docenienie naszych charcików! 

Za zdjęcia dziękujemy Kasi Mijakowskiej i Ewie Guz.


2013-10-26

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu.  
Tym razem najmłodszy członek naszego "show team'u" Stupor Mundi XUXA ROYAL CHILD uzyskała 1 miejsce w swojej klasie otrzymując dodatkowo wniosek na młodzieżowego championa i w ten oto sposób XUXA dzisiejszą wystawą ukończyła swój pierwszy championat! Dziękujemy sędziemu Kazimierzowi Rychlikowi!
XUXA od dziś jest MŁODZIEŻOWĄ CHAMPIONKĄ POLSKI !!!!


2013-10-06

 Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich w Bydgoszczy. 
Dzisiaj występowały dwie z naszych Dziewczyn: XUXA i NORIN. 
Stupor Mundi XUXA ROYAL CHILD startująca w klasie młodzieży uzyskała pierwsze miejsce w swojej klasie zdobywając dodatkowo uznaniowy wniosek na młodzieżowego championa oraz została Najlepszym Juniorem w Rasie
Jej starsza siostra Stupor Mundi NORIN THE QUEEN również wygrała swoją klasę, następnie została wybrana Najlepszą Suką w Rasie i ostatecznie została Zwycięzcą Rasy !!! 
Norinka otrzymując dziś kolejny wniosek na championa wypełniła wszystkie warunki niezbędne do uzyskania tego prestiżowego tytułu - Norinka nowym CHAMPIONEM POLSKI !!!!
Podziękowania dla sędziego Leszka Siejkowskiego.
2013-10-05
Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Darłowie.
Debiutująca w klasie młodzieży Stupor Mundi XUXA ROYAL CHILD wywalczyła dziś pierwsze miejsce oraz tytuł Najlepszy Junior w Rasie. 
Startująca w klasie pośredniej Stupor Mundi NAILAH THE GREAT zdobywając lokatę pierwszą z CWC, następnie zostając Najlepszą Suką w Rasie i ostatecznie Zwycięzcą Rasy spełniła ostatni wymagany warunek do uzyskania polskiego championatu. 
NAILAH dołącza w ten o to sposób do grona CHAMPIONÓW POLSKI !!!!
 Podczas wyborów konkurencji finałowych na piękne dopełnienie dnia NAILAH stanęła na 4 miejscu podium w wyborze Najlepszego Psa X Grupy FCI.
Dziękujemy pani sędzi Małgorzacie Lorenc!
2013-08-10

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie. 
Na wystawie w Sopocie charciki były oceniane przez włoskiego sędziego: Francesco Cochetti.
Nasza Stupor Mundi NORIN THE QUEEN otrzymała ocenę doskonałą i została wybrana Najpiękniejszą Suką w Rasie otrzymując również wnioski CWC i CACIB !!!2013-06-29

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Szczecinie.
Charciki w Szczecinie sędziowane były przez specjalistę od chartów - Espena Engh z Norwegii, hodowcę przepięknych greyhoundów pod przydomkiem Jet. Nasze dziewczyny jako jedne z nielicznych otrzymały od tego sędziego najwyższe oceny - doskonałe.

Stupor Mundi NORIN THE QUEEN  stanęła na pierwszym miejscu w swojej klasie otwartej otrzymując dodatkowo wniosek CWC.
Natomiast Nasza Mała Gwiazda Stupor Mundi NAILAH THE GREAT startująca w klasie pośredniej zdobywając 1 miejsce w klasie, wniosek CWC, następnie zostając Najlepszą Suką w Rasie z wnioskiem CACIB ostatecznie zostając Zwycięzcą Rasy wywalczyła swój udział w konkurencjach finałowych i tam, na koniec wspaniałego dla nas dnia została wybrana Vice-ZWYCIĘZCĄ X GRUPY !!!
Jesteśmy bardzo dumni! Dziękujemy sędziemu za docenienie naszych charcików.


2013-06-23

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Gdyni.
Dzisiaj w Gdyni charciki zostały poddane ocenie charciemu specjaliście, hodowcy pięknych chartów angielskich i rosyjskich, Tomaszowi Kuszykowi.
Nasza najmłodsza latorośl Stupor Mundi XUXA ROYAL CHILD otrzymała ocenę wybitnie obiecującą oraz tytuł Najlepsze Baby w Rasie.


2013-06-09

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sabac (Serbia).
Drugi wystawowy dzień w upalnej Serbii i tak jak sobotnia wystawa odbywając się w godzinach późno-popołudniowych minęła nam miło oraz komfortowo, tak niedzielne show podczas którego psy były oceniane w ciągu upalnego dnia - mniej. Zmęczenie gorącem zrobiło swoje i tym razem mniej "spektakularne" sukcesy, choć nadal bardzo zadowalające i będące źródłem naszej dumy oraz radości.

Stupor Mundi NAILAH THE GREAT tym razem druga w klasie pośredniej z RCAC i RCACIB
Stupor Mundi NORIN THE QUEEN lokata pierwsza w klasie otwartej z CAC.
Na finały nie pozostaliśmy - zaraz po ocenie charcików wróciliśmy do klimatyzowanego hotelu...


2013-06-08

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Becej (Serbia).

Stupor Mundi NORIN THE QUEEN pierwsza w swojej klasie z CAC i RCACIB
Stupor Mundi NAILAH THE GREAT pierwsza w klasie z CAC i CACIB oraz ostatecznie z tytułem Zwycięzca Rasy !!!
Na koniec dnia dziewczyny przysporzyły nam niespodziewanie wiele ekscytujących wrażeń i pozytywnych emocji:
Jako druga w konkurencjach finałowych startowała NAILAH i podczas wyborów na najpiekniejszego psa X grupy została uznana za najpiękniejszego przedstawiciela grupy! Drugi raz podium i drugi raz dla nas pierwsze miejsce tego samego dnia!
NAILAH - ZWYCIĘZCĄ X GRUPY !!!


2013-05-26

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Moletai (Litwa)
W niedzielę wystawiana była druga z sióstr "N". Stupor Mundi NORIN THE QUEEN powtarzając osiągi siostry: lokata pierwsza z CAC i RCACIB. Sędziowała Tatiana Ivanova z Rosji.2013-05-25

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Moletai (Litwa)
Na dzisiejszej wystawie na Litwie występowała Stupor Mundi NAILAH THE GREAT jako jedyna reprezentantka naszego teamu. Od ukraińskiego sędziego Vitaliya Khizhniaka otrzymała ocenę doskonałą, lokatę pierwszą z CAC i RCACIB.2013-05-01

Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich w Manowie.
Czemu by nie spędzić majówki na wystawie?
Dziś na bardzo kameralnej i sympatycznej wystawie występowały 3 Nasze Gwiazdy:
Najmłodsza Stupor Mundi XUXA ROYAL CHILD, dla której był to pierwszy występ na wystawie, uzyskała ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Najlepsze Baby w Rasie.
Stupor Mundi NORIN THE QUEEN w klasie otwartej otrzymała pierwszą lokatę i CWC.
Stupor Mundi NAILAH THE GREAT w klasie pośredniej wygrała lokatę pierwszą z CWC, tytuł Najlepsza Suka w Rasie oraz Zwycięzca Rasy !!!
Sędziował Piotr Król. Dziękujemy!2013-04-20

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Grudziądzu.
Stupor Mundi NAILAH THE GREAT w ocenie sędzi Małgorzaty Lorenc - doskonała, na miejscu pierwszym w swojej klasie z CWC dodatkowo zdobywając tytuł Najlepsza Suka w Rasie.2013-03-16

NAILAH i NORIN zostały poddane specjalistycznemu badaniu okulistycznemu. Wynik u obu suczek: oczy wolne od chorób dziedzicznych.


2013-03-09

Krajowa Wystawa Psów Rasowych we Włocławku.
Dwie Gwiazdy i dwa sukcesy:
Stupor Mundi NAILAH THE GREAT pierwsza lokata w klasie pośredniej z CWC
Stupor Mundi NORIN THE QUEEN pierwsza lokata w klasie otwartej z CWC oraz dodatkowo zdobywczyni tytułu Najlepsza Suka w Rasie oraz Zwycięzca Rasy !
Podczas konkurencji finałowych Norinka została wybrana najpiękniejszym chartem wystawy:
 ZWYCIĘZCĄ X GRUPY !!!
Sędziował Leszek Siejkowski - dziękujemy!2013-03-04

NAILAH i NORIN przeszły specjalistyczne badanie kardiologiczne. Wynik u obu suczek: serce wolne od chorób dziedzicznych.


2013-03-03

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Zielonej Górze.
Nasza Stupor Mundi NORIN THE QUEEN w ocenie pani sędzi ze Słowenii Alenki Pokorn: doskonała, otrzymała lokatę pierwszą z CWC i RCACIB. RCACIB zostanie przekształcony w pełny CACIB. Bardzo się cieszymy! To był pierwszy występ Norinki w dorosłej klasie.


2013-02-10

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy.
W niedzielę, w Bydgoszczy charciki zostały poddane ocenie przez włoskiego sędziego Massimiliano Mannuci. Startująca w klasie młodzieży nasza Stupor Mundi NORIN THE QUEEN bardzo spodobała się sędziemu, czemu dał wyraz dając jej ocenę doskonałą oraz miejsce pierwsze w klasie, tytuły Najlepszy Junior w Rasie i Zwycięzca Rasy. Na sam koniec, podczas konkurencji finałowych włoski sędzia wybrał Norinkę na Vice-ZWYCIĘZCĘ X GRUPY !!!
Bardzo nas cieszy docenienie charcika z naszej hodowli przez sędziego z kraju pochodzenia rasy!2013-02-09

Nocna Wystawa Psów Rasowych w Bydgoszczy.
Rozgrzewka przed jutrzejszą, dzienną wystawą. Sędzia - Małgorzata Lorenc. Stupor Mundi NORIN THE QUEEN po otrzymaniu oceny doskonałej i pierwszego miejsca w klasie zostaje Najlepszym Juniorem w Rasie.


2013-01-13

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Gdańsku.
Sędzia - Małgorzata Rogozińska. Norinka druga w swojej klasie z oceną doskonałą. Na pewno warto było wziąć udział w tej wystawie dla pięknego, klimatycznego zdjęcia, jakie wykonała nam hodowczyni ślicznych chartów perskich - Natalia Zeszutek. Dziękujemy!


Popularne posty