Nowości 2012 rok

2012
2012-11-18

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Koszalinie.
Ostatnia wystawa w tym roku, której wynik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania!!!
Na tę wystawę pojechaliśmy z jedną naszą Gwiazdą: Stupor Mundi NAILAH THE GREAT. Sędzia - Jurate Butkiene z Litwy. Podczas oceny na ringu pani sedzia przyznała NAILAH ocenę doskonałą, lokatę pierwszą w klasie, tytuł Najlepszy Junior w Rasie i Zwycięzca Rasy. Po prostu wspaniale!
Na finałach pierwszą konkurencją w której startowaliśmy, był wybór najlepszego juniora wystawy. Nasza NAILAH po wnikliwej ocenie sędzi Kornelji Butrimovej wywalczyła 4 miejsce na podium!!! Podczas kolejnej konkurencji, o wybór najpiękniejszego charta wystawy NAILAH wygrała miejsce pierwsze i stanęła na podium jako
ZWYCIĘZCA X GRUPY !!!!
Zdobycie tego tytułu upoważnia do startowania w konkurencji o tytuł najpiękniejszego psa wystawy, więc stanęliśmy do walki o tytuł... Wyboru dokonywała ponownie Kornelja Butrimova. Każdy pies został wnikliwie obejrzany i wymacany. Jakież było nasze zdumienie oraz radość, gdy pani sędzia zdecydowała iż NAILAH jest drugim najpiękniejszym psem wystawy!!!!! Trzeci raz na podium tego samego dnia i to z jakim efektem końcowym!
Reserve BEST IN SHOW dla naszej Stupor Mundi NAILAH THE GREAT !!!!
2012-10-21

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu "ZWYCIĘZCA POLSKI".
Wystawa w Poznaniu to jedna z najważniejszych w ciągu całego roku, a gdy sędzią jest specjalista od chartów, to tym bardziej nie wypada "nie być". W tym roku do sędziowania na ringu chartów zaproszony został z Holandii Gerard Jipping - Prezydent FCI Euro Sighthound.
Nasza Stupor Mundi NAILAH THE GREAT otrzymała piękny opis od sędziego i ostatecznie zdobyła drugie miejsce w klasie młodzieży - została Vice Młodzieżowym Zwycięzcą Polski.
Jesteśmy bardzo dumni z naszej Gwiazdy i dziękujemy sędziemu za ocenę!2012-10-07

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich w Bydgoszczy.
Stupor Mundi NAILAH THE GREAT otrzymuje ocenę doskonałą, pierwsze miejsce w klasie młodzieży oraz tytuł Najlepszy Junior w Rasie.
Sędziowała Małgorzata Lorenc.


2012-10-06

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Kępicach.
Stupor Mundi NORIN THE QUEEN z oceną doskonałą wygrywa swoja klasę, następnie uzyskuje tytuł
 Najlepszy Junior w rasie i Zwycięzca Rasy, a na koniec wywalcza drugie miejsce na grupie!
Norinka Vice ZWYCIĘZCĄ X GRUPY !!!2012-09-09

Klubowa Wystawa Chartów.
Stupor Mundi NAILAH THE GREAT walczyła dzielnie - z oceną doskonałą przeszła do ścisłego finału i znalazła się wśród pięciu najlepszych suczek (spośród 15 zgłoszonych do klasy młodzieży). Charciki oceniał Magnus Hagstedt ze Szwecji.2012-09-08

Europejska Wystawa Chartów - EURO SIGHTHOUND SHOW.
Niesamowite przeżycia i wiele pozytywnych emocji. Nasze Dziewczyny NAILAH i NORIN startowały w klasie młodzieży jako najmłodsze uczestniczki tej klasy. Konkurowały z o wiele starszymi od siebie i bardziej doświadczonymi "wystawowo" suczkami. Po miłej i wnikliwej ocenie norweski sędzia Knut Blutecher uznał, że zarówno Stupor Mundi NAILAH THE GREAT jak i Stupor Mundi NORIN THE QUEEN zasługują na to, by stanąć na "podium": NAILAH na miejscu 3, natomiast NORIN na miejscu 4. Pękamy z dumy i dziękujemy sędziemu za uznanie dla naszych dziewczyn!2012-09-02

Krajowa Wystawa Psów Rasowych we Włocławku.
Stupor Mundi NORIN THE QUEEN wg sędzi Małgorzaty Lorenc doskonała, na pierwszym miejscu w swojej klasie oraz z tytułem Najlepszy Junior w Rasie.


2012-08-12

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Sopocie.
Nasza ABIGAIL Pustynny Wiatr pokazując swoją świetną formę, udowadnia że pomimo odchowania szczeniąt, można nadal wyglądać pięknie i odnosić sukcesy. Na dzisiejszej wystawie przez sędziego Andrzeja Brabletza została wybrana na Najpiękniejszą Sukę w Rasie, zdobywając dodatkowo CWC i CACIB.
Malutka córeczka Abigail - NORIN otzrymała ocenę wybitnie obiecująca oraz została
 Najlepszym Szczenięciem w Rasie !!!2012-08-05

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Chojnicach.
Stupor Mundi NAILAH THE GREAT powtarza swój sukces z Gdyni i zostaje Najlepszym Szczenięciem w Rasie. Sędziowała Małgorzata Szmurło.2012-07-15

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Gdyni.
Sędzia - charci specjalista, hodowczyni charcików włoskich i chartów polskich - Marta Kościańska. Na wystawę przyjechaliśmy rodzinnie i rodzinnie poddaliśmy się ocenie. Najmłodsze NAILAH i NORIN poznawały ring od środka, obie otrzymały oceny wybitnie obiecujące, przy czym w porównaniu NAILAH wygrała z siostrą i otrzymała tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie.
ABIGAIL pierwsza w swojej klasie z CWC i tytułem Najlepsza Suka w Rasie.
Natomiast NATAN "zebrał" wszystko: dostał ocenę doskonałą, lokatę pierwszą, CWC, został Najlepszym Psem i na koniec Zwycięzcą Rasy.
Na finały nie zostaliśmy, za co później otrzymaliśmy mocną burę i obiecujemy, że już nie popełnimy takiego fau pax...2012-03-27

Nasz NATAN  2-gim psem w Rankingu Wystawowym Charta 2011 !!!2012-02-29

Dzisiaj nasz miot "N" kończy 3 miesiące

Wszystkiego Najcharciego Dziewczynki !!!2012-02-20

"My się zimy nie boimy!"
Album zdjęć z zimowych szaleństw naszych charcików do obejrzenia w  galerii

charty włoskie zima


2012-01-06

NATAN w wieku 4 lat.

charcik włoski reproduktor NATAN z Ochoczej 4 lata

Popularne posty